презентация Кешірім мен келісім
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
- Музыкальная азбука
- Памятка "Как помочь ребенку привыкнуть к детскому саду"
- Зелёная аптека
- Памятка по заполнению техкарты занятия по выразительному чтению
- Использование информационно-компьютерных технологий в логокоррекционной работе
- Я в мире, мир во мне
- Стимулирование ЗОЖ
- Классификация логомотива
- Здоровая еда для здоровых людей
- Ум за разум
Выходные данные (библиографическая ссылка):
Төлебаева Б. И. Кешірім мен келісім // Международный каталог для учителей, учеников и преподавателей «Презентации» // URL: https://xn--80ablbaanka7beun6ae4de9e.xn--p1ai/other/varia/file/14931-keshirim-men-kelisim (дата обращения: 08.06.2025)